štvrtok 15. januára 2015

6 dôvodov prečo sa rozhodnúť pre aniónové vložky

Aniónové vložky Gentle Day sa starajú o zdravie žien a sú nenahraditeľným pomocníkom pri dodržiavaní osobnej hygieny každej ženy. Pravidelné používanie aniónových vložiek napomáha zlepšeniu metabolizmu a vnútornej sekrécie, posilneniu imunity, eliminácii baktérií, zmierneniu zápalov, odstráneniu nepríjemného zápachu a zbaveniu únavy.

Aniónové vložky Gentle Day sú k dostaniu v rôznych prevedeniach:

Gentle Day denné vložky
Gentle Day nočné vložky
Gentle Day intímky

6 dôvodov prečo sa rozhodnúť pre exluzívne aniónové vložky 

1. Vysoká úroveň komfortu

V porovnaní s tradičným povrchom tvoreným z chemických vlákien alebo surovej bavlny, povrch vložiek Gentle Day je vyrobený zo špeciálnej bavlny, ktorá je hladká, mäkká, tenšia a príjemná k vašej pokožke.

2. Priedušnosť

Prednosťou aniónových vložiek Gentle Day je fakt, že prepúšťajú vzduch, nie však tekutinu. To garantuje výrazne vyšší stupeň kvality. V porovnaní s bežnými nepriedušnými vložkami nenechávajú žiadny priestor pre vznik baktérií a následne gynekologických ochorení, medzi ktoré patrí napríklad aj vaginálna mykóza. S aniónovými vložkami ste teda vždy chránené.

3. Absorpčné schopnosti

Aniónové vložky Gentle Day  môžu v priemere absorbovať oveľa väčšie množstvo tekutiny než bežné hygienické vložky. Prírodný polymér okamžite premieňa všetku tekutinu na kryštáliky a zabraňuje tak nežiadúcemu bočnému pretekaniu.

4. Ochrana zdravia

Aniónové vložky Gentle Day sú vďaka aplikácii vysoko technologických ionizátorov, zdokonalením bežných vložiek. Anióny môžu neutralizovať pach, prenikať do buniek mikróbov a tým rušiť negatívne pôsobenie na ľudské zdravie. Aniónový pásik vo vnútri vložky pomáha efektívne odstraňovať príčiny zápalov vaginálnej sliznice, zabraňuje rozmnožovaniu baktérií spôsobujúcich rôzne zápaly, chráni pred podráždením a svrbením.

5. Bezpečnosť

Balenie - vonkajší obal aniónových vložiek je z fólie, ktorá spĺňa hygienický štandard potravinárskych výrobkov. Balenie je vymyslené tak, že aj po jeho otvorení je môžné ho znovu zatvoriť. Tým sa zabráni prenikaniu vlhkosti a infikovaní vložiek. Každá vložka je samostatne vákuovo balená, čím je chránená pred kontamináciou a garantuje sa čistota a bezpečnosť. 

Lepiace pásiky - tradičné hygienické vložky využívajú väčšinou priemyslové lepidlo, ktoré po odstránení vložky zanecháva na spodnom prádle stopy škodlivého benzénu. Lepidlo používané na vložkách Gentle Day je prírodné a zdraviu neškodné.

Aniónové vložky nie sú chemicky bielené.

6. Úspora

Iste si všimnete, že cena aniónových vložiek je o čosi vyššia než bežných hygienických vložiek na trhu, a preto sa vám bude zdať slovo úspora presným protikladom. Avšak aniónové vložky vďaka aniónovému pásiku vo vnútri zachovávajú antibakteriálne prostredie až 20 hodín, preto je možné nosiť vložku pomerne dlhšie bez obáv o vaše zdravie. Zároveň vďaka vysokej absorpcii tekutín či už pri denných alebo nočných vložkách, si vložku nemusíte tak často vymieňať a teda aj na prvý pohľad drahšie balenie bude pre vás úsporou.


Gentle Day denné vložky
Gentle Day nočné vložky
Gentle Day intímkyOdporučte článok priateľom:

1 komentár:

  1. fakt su super a ako pisete aj ked su drahsie v konecnom dosledku nie je cena vobec vysoka kedze ich miniem menej a su ovela zdravsie ako ine nemenovane co su bielene chlorom

    OdpovedaťOdstrániť