utorok 8. mája 2012

8 predností Fit vankúša

Aj vy patríte medzi tú časť našej populácie, ktorá strávi celé dni dlhým sedením v práci za PC, v škole alebo cestovaním?  Urobte niečo pre vaše zdravie a doprajte úľavu aj vašej chrbtici práve tým, že si zabezpečíte dynamické sedenie pomocou Fit vankúša, ktorý vás neustále núti meniť polohu, čím budete predchádzať jednostrannému zaťažovaniu pohybového aparátu, ktoré postupom času spôsobuje bolesti. V nasledujúcom texte si prečítajte o výhodách, ktoré Fit vankúš svojim používateľom poskytuje.

1. Fit vankúš je kvalitný a dizajnový produkt, určený na podporu správneho sedenia, čím predovšetkým prispieva k zlepšeniu vášho zdravia a odstráneniu bolestí chrbtice, ktoré vznikajú dlhodobým sedením.

2. Fit vankúš zabraňuje statickému preťažovaniu pohybového aparátu, predovšetkým chrbtice.

3. Fit vankúš je zdravotníckou pomôckou, ktorá posilňuje svalstvo panvového dna, ako aj chrbtice a napomáha lepšiemu fungovaniu krvného obehu, čím zvyšuje koncentráciu a psychickú aktivitu.

4. Aktivuje vzpriamené držanie tela.

5. Fit vankúš je vhodný do akéhokoľvek interiéru, ale aj exteriéru. Navyše jeho spodná PVC dezénová fólia s imitáciou kože je veľmi praktická na údržbu a použitie vo vlhkých i znečistených exteriéroch.


6. Vrchná látka je príjemná na dotyk a zároveň oteruvzdorná, takže znesie i opakovanú mechanickú záťaž. Vo vnútri je integrovaná izolačná pena, ktorá zabezpečuje adekvátnu cirkuláciu vzduchu a pár, aby nedochádzalo pri dynamickom sedení k poteniu. 

7.
Tým, že vnútorná vložka zabezpečujúca dynamiku je individuálne nafukovateľná je možné nastaviť si vlastnú úroveň dynamizácie sedu.

8. Keďže je možné Fit vankúš jednoducho  nafúkať, prípadne z neho vypustiť vzduch stáva sa vynikajúcim pomocníkom aj pri cestovaní  a môžete si ho vziať so sebou práve tam kam chcete. Fit vankúš je teda so svojimi rozmermi ľahko prenosný, poskladateľný na menší formát a praktický spoločník. 


Zaujal aj vás Fit vankúš jeho vlastnosťami? Ak áno objednajte si ho čím skôr a podporte vaše zdravie. Aj náš celý tím pracovníkov ho už používa.


Odporučte článok priateľom:

0 komentárov:

Zverejnenie komentára