pondelok 7. mája 2012

Anióny a ich význam

Vďaka zápornému nabitiu odstraňujú prach zo vzduchu, zabraňujú vývoju baktérií a neutralizujú vírusy s kladným nabitím. Dá sa povedať, že anióny vo vzduchu, sú ako vitamíny v potravinách. Anióny sa zvyknú nazývať aj: vzdušnými vitamínmi, čističmi vzduchu alebo aj prvkami dlhovekosti.

Anióny sú tiež veľmi účinné pri ochrane zdravia. Čím viac aniónov sa nachádza vo vzduchu, tým menej je v ňom mikroorganizmov. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie, množstvo aniónov v čerstvom vzduchu by nemalo byť menej ako 1000 molekúl na 1 cm3.

Pre tieto jedinečné blahodárne vlastnosti na ľudský organizmus, boli uvedené na trh výrobky s vysokým obsahom aniónov. Aniónové vložky a intímky Gentle Day s aniónovou vrstvou, ktorá v špecifických podmienkach, teda pri určitej teplote, vlhkosti a styku s telom, aktivuje intezívny prívod aniónov, až do 5800 na 1 cm3. Vďaka tomu pôsobia tieto vložky aj proti baktériám a zápalom.

Záporné ióny priťahujú stále viac pozornosti vďaka ich schopnosti navodiť relaxáciu v dnešnom mimoriadne stresujúcom životnom štýle. Pre celkové zdravie, anióny pomáhajú omladzovať a revitalizovať všetky systémy a bunky v tele, a tým podporovať silnejší základ k lepšiemu zdraviu.

Gentle Day denné vložky
Gentle Day nočné vložky
Gentle Day intímky


Odporučte článok priateľom:

0 komentárov:

Zverejnenie komentára