utorok 22. mája 2012

Fit vankúš na sedenie

Aj vy patríte medzi tých čo sa málo pohybujú a ste usedení? Trávite dlhé hodiny v práci neustálym sedením za počítačom alebo šoférovaním? Bolí vás chrbát z celodenného sedenia? Alebo chcete aby práve vaše deti získali správne návyky pri sedení, a tým predchádzali prípadným zdravotným problémom?
Ak ste odpovedali áno, práve Fit vankúš na sedenie je ideálnym riešením pre vás. 

Čo je Fit vankúš?

Fit vankúš je preventívna rehabilitačná liečebná pomôcka, ktorá vás neustále núti meniť polohu pri dlhodobom sedení, a tým znižuje negatívne dôsledky sedenia pre vaše telo. Fit vankúš vám ponúka aktívne a zdravé sedenie. 

Používaním tohoto vzduchom napusteného vankúša si precvičujete vaše chrbtové a brušné svaly a panvové dno. Sedenie na Fit vankúši podporuje aj správne držanie tela, rovnováhu a pomáha predchádzať zdravotným problémom súvisiacim s chrbticou. 

Prečo používať fit vankúš?

Fit vankúš na sedenie je schválená rehabilitačná, liečebná a preventívna pomôcka a prináša hneď niekoľko výhod:
  1. Zabraňuje statickému preťažovaniu pohybového aparátu, predovšetkým chrbtice. 
  2. Dynamickým, neustále sa meniacim tvarom vás núti meniť polohu pri dlhodobom sedení (práca na PC, sedenie v škole, cestovanie, atď.)
  3. Posilňuje svalstvo panvového dna, ako aj chrbtice a napomáha lepšiemu fungovaniu krvného obehu, čím zvyšuje koncentráciu a psychickú aktivitu. 
  4. Aktivuje vzpriamené držanie tela
  5. Slúži ako praktická náhrada fit lopty a svojim dizajnom a rozmermi je použiteľný skoro všade.
  6. Už u školopovinných detí zabraňuje vzniku skolióz a funkčných porúch chrbtice
Fit vankúš na sedenie je ideálnym pomocníkom pre podporu vášho chrbta.

Odporučte článok priateľom:

1 komentár:

  1. Tento fit vankúš je fakt super vec, tiež sedím celé dni za počítačom a už mi to začalo dosť prekážať tak som si povedala, že s tým niečo spravím. Používam ho už asi 2 mesiace, zo začiatku som si nevedela zvyknúť, ale po pár dňoch to už bolo fajn a teraz sa cítim oveľa menej unavená keď prídem domov z práce. Tiež sa snažím aspoň trochu si ponaťahovať chrbát keď je to možné.

    OdpovedaťOdstrániť