nedeľa 15. mája 2016

Prečo používať aniónové vložky?

Najväčšou výhodou používania produktov aniónových vložiek Gentle Day je práve zdravotný benefit, ktorý je možné získať ich dlhodobým používaním. Aniónové vložky a intímky sa odporúčajú predovšetkým pri opakovaných infekciách močového ústrojenstva, zápaloch prostaty, úniku moču, hemoroidoch, zápale mieškov, cýst, krvácaní konečníka a takisto v období po pôrode.
Aniónové vložky blahodárne pôsobia aj pri vstrebávaní zrastov a myómov, ako aj na celý ľudský organizmus. Doporučujú sa tiež ako prevencia pre tých, ktorí zdravotné problémy nemajú.

Aniónové vložky Gentle Day sú výnimočné predovšetkým vďaka ich antibakteriálnym vlastnostiam, ktoré odstraňujú zápaly a rozmnožovanie kvasiniek. Zároveň eliminujú nepríjemné pachy a pomáhajú udržiavať prirodzené pH vnútorného prostredia. Posilňujú imunitný systém a prispievajú k vytvoreniu harmonickej látkovej výmeny. Upravujú hormonálnu rovnováhu v tele.

Aniónové vložky a intímky sa líšia od iných hygienických prostriedkov na trhu svojimi výnimočnými vlastnosťami:

  1. Vďaka patentovanej aniónovej vrstve účinkujú antibakteriálne a protizápalovo. Stupeň hygieny je vďaka tomu oveľa vyšší, v porovnaní s tradičnými plastickými materiálmi izolujúcimi vzduch a vodu.
  2. Aniónový pásik vo vložkách a intímkach Gentle Day zabraňuje rozmnožovaniu baktérií a vzniku gynekologických chorôb. Chráni zároveň pred podráždením a svrbením. Zachováva antibakteriálne prostredie počas 20 hodín, preto je možné nosiť vložku pomerne dlhšie.
  3. Majú vysokú absorpčnú schopnosť: dokážu absorbovať 2 krát väčšie množstvo tekutiny ako bežné vložky.
  4. Sú úsporné: vďaka unikátnym vlastnostiam sa spotrebuje menej vložiek ako v prípade štandardného typu produktu.
  5. Majú sterilný obsah: na balenie aniónových vložiek a intímiek Gentle Day je využitá alumíniová fólia, ktorá spĺňa štandardy skladovania potravín. Výhodné uzatvárateľné balenie je odolné voči vlhkosti a plesniam.
  6. Sú priedušné, ale vždy suché: spodná vrstva vložiek prepúšťa vzduch, ale v žiadnom prípade neprepúšťa tekutinu.
Test savosti aniónových vložiek Gentle Day:Gentle Day denné vložky
Gentle Day nočné vložky
Gentle Day intímkyOdporučte článok priateľom:

0 komentárov:

Zverejnenie komentára